RegistráciaPrihlásiť sa

Revilo

Značky
Resetovať

Naša spoločnosť Vám s radosťou ponúka široký sortiment vo vysokej kvalite a nadčasovom dizajne. Ponúkaný sortiment má široké uplatnenie v gastro prevádzkách ako aj domácom segmente.

Pre bližšie informácie nami ponúkaných značiek nás prosím kontaktujte

nachádzate sa: Úvod / Značky
Ton

Česká dizajnérska firma, ktorej názov je skratkou Továrna ohýbaného nábytku vznikla už v roku 1861 v obci Bystřice pod Hostýnem a patrí medzi najstaršie svojho druhu na svete. Pri výrobe nábytku sa orientuje na prírodné materiály a unikátny dizajn, spája súčasnosť s nostalgiou minulosti a typické je pre ňu kvalitné čalúnenie. Do jej sortimentu patria dizajnové stoličky, kreslá, barové stoličky, sedacie lavice, ale aj detské stoličky či vešiaky a rôzne doplnky. Je držiteľom viacerých ocenení za dizajn a jej firemným krédom je: Už celé generácie rozumieme drevu.

Ponuku si pozrite na stránke výrobcu TON.

  

This Czech design company, whose name is an abbreviation of Bentwood Furniture Factory, was founded in 1861 in Bystřice pod Hostýnem and is one of the oldest factories of its kind in the world. Its furniture production is based on natural materials and a unique design, bringing together the present with nostalgia for the past. There are design chairs, armchairs, stools, children chairs or various accessorizes in their portfolio. It has won several design awards and its motto is we have understood wood for generations

See the TON website for the whole range.TON

 

 Revilo - Značky - Ton
Dan-Form Denmark

Dánska nábytkárska firma patrí medzi popredných svetových výrobcov drevených jedálenských stoličiek už od svojho založenia v roku 1992. Do širokého portfólia firmy patria aj rôzne iné stoličky, napríklad kožou alebo látkou čalúnené kreslá či polokreslá, hojdacie kreslá, kancelárske otočné stoličky, dizajnové barové stoličky a stoly, všetky v modernom dizajne. V súčasnosti firma exportuje svoje produkty do 48 krajín sveta. Filozofiou firmy je poskytovať širokú škálu moderného nábytku vysokej kvality za prijateľné ceny.

Ponuku si pozrite na stránke výrobcu Danform

 

This Danish furniture company has been one of the worlds top manufacturers of wooden dining chairs ever since its foundation in 1992. The companys large portfolio also includes different types of chairs and tables, all with a modern design. Today, the company exports its products to 48 countries across the world. The companys philosophy is to provide a wide range of high-quality modern furniture for an affordable price.

See the DAN FORM website for the whole range Danform

Dialma Brown

Dynamická talianska firma vznikla v roku 2007 a špecializuje sa na nábytok, ktorý dotvára unikátnu atmosféru interiérov. V jej portfóliu možno nájsť rozmanité dizajnové stoličky, kreslá, polokreslá, barové stoličky, dizajnové nábytok, sedačky a stoly v rozličných štýloch - vintage, country či industriál, často v kontrastnej ale dokonalo vyváženej kombinácii. Táto firma je známa tým, že každý produkt je jedinečný a do detailov prepracovaný.

Ponuku si pozriete na stránke výrobcu Dialma Brown

 

This dynamic Italian company was founded in 2007 and specialises in furniture which adds a unique finishing touch to interiors. Its portfolio includes various design items in varying styles: vintage, country and industrial, often combined in a contrasting, yet balanced, manner. The company is well-known for its unique products with detailed finishes.

See the Dialma Brown website for the whole range Dialma Brown

Ethnicraft
Drevený nábytok s emóciou, presne to je značka Ethnicraft. Orientuje sa na drevené stoličky, stoly a konzoly, odkladacie stolíky, postele, ale aj sedačky, skrine, kreslá či zrkadlá. Produkty sú vysokej kvality, s nadčasovým dizajnom a rešpektom k životnému prostrediu. Ich čisté, jednoduché tvary a línie príjemne dotvárajú každý interiér, všetky výrobky sú navyše trvanlivé, praktické a funkčné. Medzinárodný in-house tím neustále hľadá nové, inovatívne techniky práce s drevom a možnosti ako skombinovať drevo s iným materiálom.  

 

Ponuku si pozriete na stránke výrobcu Ethnicraft

 

Wooden furniture with emotion: thats the Ethnicraft brand. It specialises in high quality wooden chairs, tables, beds, sofas, armchairs or mirrors. All products with timeless design and respect for the environment. Its simple, clean shapes and lines are a pleasant addition to any interior; all products are also long-lasting, practical and functional. The international in-house team are always on the lookout for new, innovative woodworking techniques and ways of combining wood with other materials.

 

See the Ethnicraft website for the whole range Ethnicraft

Giardini Veneti
Talianska firma pôsobiaca od roku 1974 sa špecializuje na výrobu zariadenia do exteriérov - na terasy, verandy či do záhrad. Ležadlá, stoličky, pohovky, ušiaky ale aj slnečníky rôznych veľkostí a materiálových prevedení, sú vhodné pre rôzne typy prostredia, na súkromné aj komerčné účely. Unikátny dizajn, nadčasovosť a komfort sú tri kvality, ktoré výrobkom tejto značky rozhodne nechýbajú.  

 

Ponuku si pozriete na stránke výrobcu Giardini Veneti

 

This Italian company active since 1974 specialises in producing exterior furnishings for terraces, verandas or gardens. Its sun loungers, chairs, sofas, wing chairs and umbrellas in all sizes are suitable for different environments, for public and commercial use. Unique design, timelessness and comfort are three qualities in which this brands products are certainly not lacking. 

 

See the Giardini Veneti website for the whole range Giardini Veneti

Gloster

Ponuku si pozriete na stránke výrobcu Gloster

 

See the Gloster website for the whole range Gloster

LD seating

Česká nábytkárska firma je synonymom kvalitného kancelárskeho sedenia. Na trhu pôsobí už od roku 1993, bola založená v Boskoviciach neďaleko Brna. Orientuje sa na kancelárske stoličky, konferenčné a multifunkčné stoličky, cafe a industriálny sortiment stoličiek či dizajnové čalúnené kreslá. Patrí medzi popredných výrobcov kancelárskeho sedacieho nábytku nielen v Čechách, ale v celej strednej Európe. V priebehu rokov sa vyprofilovala na výrobňu s vlastným vývojárskym oddelením, moderným výrobným a logistickým areálom. 

Ponuku si pozriete na stránke výrobcu LD Seating

 

This Czech furniture company stands for high quality office seating. It has been on the market since 1993 and was founded in Boskovice, near Brno. It is a specialist in office chairs, conference and multifunctional seats, cafe and industrial design chairs and armchairs. This company belongs amongst specialists both in the Czech Republic and throughout Central Europe. Over time, it has become a manufacturing centre with its own research and development department and modern production and logistics premises.

See the LD Seating website for the whole range  LD Seating

metalmobil

Talianska firma, ktorá dala svetu nábytkové ikony ako je legendárna kovová stolička Art. 001, vznikla už v roku 1956. Oslávila polstoročnicu a stále sa teší pozitívnej medzinárodnej povesti. Spolupracuje s poprednými dizajnérmi a jej kolekcie môžete vidieť aj v interiéroch známych hotelov či kaviarní po celom svete. Medzi jej sortiment patria stoličky, stoličky s opierkou, polokreslá, sedačky, sedacie lavice či boxy, taburetky, barové a hotelové súpravy či modulárne systémy sedacieho nábytku. 

Ponuku si pozrite na stránke výrobcu Metalmobil


The Italian company which gave the world such furniture icons as the legendary metal chair Art. 001 was founded in 1956. It has celebrated its fiftieth anniversary and is still reaping the rewards of its international fame. It works with top designers and you can see its collections in the interiors of well-known hotels and cafés across the world. They produce chairs, armchairs, sofas, stools, furniture for cafes and hotels

See the company website for its whole range Metalmobil

Nardi

Talianska rodinná firma vyrába špičkový outdoorový nábytok na rôzne účely, od ležadiel a záhradného nábytku až po barové stoličky a stoly. Každý jeden produkt sa vyznačuje dizajnérskou invenciou a maximálnym komfortom, ktorý poskytuje svojim užívateľom. Všetky výrobky spoločnosti Nardi sú stopercentne vyrobené v Taliansku, v meste Chiampo.

ponuku si pozrite na stránke výrobcu Nardi garden

 

This Italian family-run company produces top outdoor furniture for all sorts of purposes, ranging from sun loungers and garden furniture to bar stools and tables. Every product bears the stamp of creative design and offers maximum comfort to its users. All Nardis productions are one hundred percent made in Italy, in the town of Chiampo.

See the NARDI website for the whole range Nardi garden

Pedrali

Rodinná talianska nábytkárska firma s tradíciou od roku 1963 vyrába originálny moderný nábytok z kovu, dreva a plastu určený pre verejné priestory, kancelárie a domácnosti. Stoličky, barové kreslá, modulárny sedací nábytok, barové sedenie, kreslá, stoly ale aj osvetlenie či vešiaky sa vyrábajú výlučne v Taliansku. Firma Pedrali pri dizajne a výrobe svojich produktov spolupracuje s rôznymi dizajnérmi a vďaka tomu je držiteľnom viacerých významných ocenení za dizajn, napríklad ceny Compasso dOro ADI za stoličku Frida.

Ponuku si pozrite na stránke výrobcu Pedrali

 

This Italian family-run furniture company going back to 1963 produces original, modern furniture made of metal, wood and plastic designed for public spaces, offices and homes. The wide range of chairs, tables, lamps and accessories is exclusively manufactured in Italy. Pedrali works with different designers on its product design and production, which has helped it win several important design awards, for example the Compasso DOro ADI prize for its Frida chair.

See the Pedrali website for the whole range Pedrali

SLIDE

Dizajnérska talianska firma, založená v roku 2002, sa orientuje na výrobu nábytku a svietidiel z recyklovateľných materiálov, predovšetkým z plastov. Využíva pritom 30-ročné know-how jedného zo zakladateľov, Gio Colonna Romana. Plastové stoličky, stoly, dizajnový svetelný nábytok a ďalšie produkty sú výsledkom spolupráce s medzinárodne uznávanými dizajnérmi, napríklad s Karimom Rashidom, Marcelom Wandersom, Paolou Navonou, Marcom Sadlerom, Alessandrom Mendinim a podobne. 

Ponuku si pozrite na stránke výrobcu: Slide design

 

The Italian design company founded in 2002 specialises in the production of furniture and lighting made from recycled materials, mainly plastics, putting into practice the 30-year know-how of one of its founders, Gio Colonna Romana. Plastic chairs, tables, lights and other accessorizes are the result of cooperation with designers of international renown, for example Karim Rashid, Marcel Wanders, Paola Navone, Marc Sadler, Alessandro Mendini and others.

See the company website for the whole range: Slide design

Naša spoločnosť Vám s radosťou ponúka široký sortiment vo vysokej kvalite a nadčasovom dizajne. Ponúkaný sortiment má široké uplatnenie v gastro prevádzkách ako aj domácom segmente.

Pre bližšie informácie nami ponúkaných značiek nás prosím kontaktujte

Revilo, Južná trieda 17, Košice Slovakia

webdesign © bart.sk